کرم حالت دهنده موی فر

در حال نمایش 20 نتیجه

خرید کرم حالت دهنده موی فر از رخ گل

می توان گفت لذت بخش ترین مرحله روتین موی فر، مرحله حالت دادن به موهاست چرا که در مراحل پایانی روتین، موها کم کم از خشکی در می آیند و با محصولات مختلف جان گرفته اند و حالا وقت استایل کردن و حالت دادن به موهای فر است.
در این مرحله بسته به نیاز موها از مواد مختلفی استفاده می شود. مانند ژل، کرم حالت دهنده موی فر، کاسترد و تویست و موس و پماد مو. اما در این مطلب، فعلا روی کرم های حالت دهنده مو تمرکز می کنیم.
در این مطلب به شما مو فرفری ها خواهم گفت با کمک چه محصولاتی می توانید به موهای فر حالت بخشیده و آن را حفظ کنید.

کرم حالت دهنده موی فر (اکتیویتور) چیست؟

همانطور که از نامش پیداست یکی از کرم هایی که به وسیله آن می توان موهای فر را فعال کرد و جان تازه ای به آن ها داد، اکتیویتور ها یا کرم های حالت دهنده موی فر هستند.
اکتیویتور ها، کرم های مرطوب کننده، تقویت کننده و حالت دهنده ای هستند که فرهای شما را از طریق مرطوب و تقویت کردن، فعال می کنند. این اکتیویتور ها کمک می کنند موهای شما حالت خشکی شان از بین برود و با تازه شدن موها، فر موها مشخص شود.
همچنین بعد از استفاده از این اکتیویتور ها، موها درخشان شده و به موهای شما حجم می دهد و از موخوره جلوگیری می کند.

نکات تکمیلی درباره اکتیویتور ها

یکی از مهم ترین سوالی که شاید برای شما هم پیش بیاید این است که آیا اکتیویتور و کرم حالت دهنده موی فر موها را خشک می کنند؟

باید در پاسخ بگوییم اگر به میزان زیادی از این محصولات بر روی موها استفاده کنیم، امکان خشک شدن هست و همچنین بعضی از محصولات بعد از استفاده موها را خشک می کنند. در ادامه راه حل جلوگیری از خشکی مو پس از استفاده از اکتیویتور را برایتان مینویسیم.

چگونه از خشکی مو پس از استفاده از اکتیویتور ها جلوگیری کنیم؟

برای جلوگیری از خشک شدن موها، قبل از استفاده از اکتیویتور، ابتدا از یک کرم آبرسان که بدون مواد فعال کننده است استفاده کرده و بعد از آن اکیتویتور را استفاده کنید.

قیمت کرم های حالت دهنده(اکتیویتور)

برند های زیادی سال ها تلاش کرده اند تا بتوانند بهترین اکتیویتور ها را با کارایی خوب به بازار عرضه کنند.
هر برند از فرمول ها و ترکیبات متفاوتی استفاده کرده است و با توجه به همین فرمول ها و ترکیبات، معمولا قیمت گذاری انجام می شود.
اما برای فهمیدن اینکه کدام اکتیویتور و از کدام برند برای موهای شما بهتر است، می توانید ویژگی های هر محصول و از برند های مختلف را بخوانید و سپس تصمیم بگیرید.
ما در سایت رخ گل، ویژگی ها و تصاویر هر محصول را در صفحه محصول آپلود و ارائه کردیم تا بتوانید شما عزیزان خرید خوب و راحتی را تجربه کنید.

معتبرترین مرکز خرید انواع روغن موی فر

کرم حالت دهنده موی فر یکی از بهترین محصولات جهت مراقبت از موهای فر و تأمین رطوبت مورد نیاز آن بوده که در انواع مختلف با قیمت مناسب در فروشگاه رخ گل قابل تهیه است.
شما مو فرفری‌های عزیز می‌توانید کرم مناسب برای موهای خود را در این صفحه پیدا کرده و با کلیک بر روی آن و انتخاب گزینه «افزودن به سبد خرید» محصول مورد نظر را سفارش دهید.
کرم موی فر مورد نظر در کوتاه‌ترین زمان ممکن درب منزل به شما عزیزان تحویل داده خواهد شد.